+38 (097) 225 79 64   +38 (050) 138 20 81    +38 (044) 332 89 02

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

про систему утеплення Тепловер
ТОВ "НВП "Укрвермікуліт", Україна, Київська обл. 08606, м. Васильків, вул. Прорізна, 1
+38 (044) 332 89 02    +38 (050) 138 20 81 +38 (067) 827 36 07

Читати

ЩО ТАКЕ ТЕПЛОВЕР?

Тепловер - це система утеплення, створена для термомодернізації будівельних конструкцій.Теплоізоляційні матеріали Тепловер в системі утеплення виготовлені на основі екологічно чистих мінералів вермікуліту та перліту.

Дізнатись

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Монтаж системи виконується штукатурним способом та без застосування додаткових кріплень або клею. Густина розчинів, що застосовують в системі, від 200 до 450 кг/м³ відносить матеріали Тепловер до сегменту надлегких будівельних сумішей.

Дізнатись

ЩО ТАКЕ СИСТЕМА УТЕПЛЕННЯ ТЕПЛОВЕР?


Довговічний, якісний, енергоефективний фасад з екологічних матеріалів, здоровий мікроклімат і теплі стіни у вашій оселі — таке поєднання переваг пропонує вам система утеплення, розроблена на основі теплоізоляційних сумішей Тепловер. Це наша власна інноваційна розробка, що користується попитом не тільки на теренах нашої держави, а й за її межами, тому що є визнаним лідером класу подібних матеріалів.

У першу чергу, Тепловер створений для того, щоб вирішувати завдання, пов’язані з термомодернізацією споруд чи окремих елементів будівельних конструкцій. Простіше кажучи, це повноцінна система утеплення. Як і всі теплоізоляційні матеріали, розчинні суміші Тепловер характеризуються низькою об’ємною вагою, бо разом із в’яжучою основою містять у своєму складі легкі мінеральні наповнювачі — спучений перліт та вермикуліт.

Тепер зрозуміло, що утеплення Тепловер — це органічне поєднання технологічності будівельної суміші та ефективності теплоізоляційних матеріалів.

ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ ВИДІВ УТЕПЛЕННЯ.


Спосіб утеплення легкими будівельними розчинами відомий уже давно, але тільки сучасне виробництво на автоматизованому обладнанні та постійне вдосконалення рецептури перетворило просту перлітоцементну суміш на якісну та ефективну теплоізоляційну систему. Даний вид утеплення є окремим класом матеріалів та, відповідно, вимагає власного підходу до застосування. Тепловер не монтується на каркас, як вентильовані системи, не кріпиться на дюбелі та клей, як системи «мокрого фасаду», а просто наноситься на стіну ковшем чи напиляється штукатурною станцією.

Такий спосіб нанесення є не тільки більш технологічним, а й не вимагає від працівників високих професійних навиків, що зменшує вплив людського фактору на результат роботи в цілому. На відміну від полімерних матеріалів, суміші Тепловер — це повністю екологічний негорючий мінеральний продукт на основі цементу та вапна.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ УТЕПЛЕННЯ РОЗЧИНАМИ.


Як зрозуміло, матеріали Тепловер — це утеплювач у вигляді сухої суміші, до якої ми просто додаємо воду та розмішуємо, і в результаті отримуємо розчин, готовий до застосування. Звичайно, у такого способу утеплення, як і у всіх інших, є свої переваги та недоліки. Мабуть, єдиним недоліком такого утеплювача є те, що все ж таки існує обмеження щодо максимальної товщини нанесення шару за один прохід — від 3 до 5 см, у залежності від професіоналізму майстра. Зате переваги – дійсно істотні:

Монолітність нанесення — це основна перевага утеплення «теплими» розчинами. У даній системі утеплення абсолютно відсутні будь-які «містки холоду», що характерні для утеплення за допомогою плитних матеріалів і каркасних систем. Розчин наноситься на поверхню, не утворюючи під своєю основою щілин, які з часом можуть продуватися та зводити нанівець увесь теплоізоляційний ефект.
Технологічність нанесення. Роботи виконуються швидше та якісніше. Важливим позитивним моментом утеплення за допомогою сумішей Тепловер є те, що можливе утеплення не тільки прямих, а й криволінійних поверхонь фасаду, тобто різноманітних арок, відкосів та інших архітектурних рішень.

Матеріали Тепловер як розчин на основі цементу є надійною основою для нанесення фінішного декоративного шару. Нанесення розчинової суміші може регулюватися з високою точністю, у залежності від необхідної товщини та геометрії стін.

ЧОМУ КЛІЄНТИ НАДАЮТЬ ПЕРЕВАГУ СИСТЕМІ УТЕПЛЕННЯ ТЕПЛОВЕР?


Окрім того, що матеріали Тепловер наносяться у вигляді розчину, є ще низка переваг даної системи утеплення. Як уже зазначалося, мінеральними наповнювачами, які надають матеріалу теплоізоляційних властивостей, є спучений перліт і вермикуліт, екологічні матеріали, які добувають із земних надр. Їхня переробка передбачає лише розпушення під дією високих температур і виключає можливість будь-якого хімічного впливу. Тому вся система утеплення характеризується високою екологічністю, а особливо важливим є те, що суміші Тепловер належать до класу негорючих матеріалів.

Хоча в котеджному будівництві дозволено використовувати матеріали з класу горючих матеріалів, людина, яка дбає про безпеку своєї родини, розуміє, що використання негорючих матеріалів зменшує ризики виникнення пожежонебезпечних ситуацій та підвищує клас житла в цілому.

Використання цементу в якості в’яжучого матеріалу підвищує довговічність системи утеплення. З часом такі матеріали не просідають, а їхні теплоізоляційні властивості тільки покращуються, що підтверджено випробовуваннями в кліматичній камері.

Термін ефективної експлуатації утеплення розчиновими сумішами становить не менше 25 років: саме на цю межу орієнтовані лабораторні випробовування та видаються сертифікати. А отже, довговічність системи утеплення на основі теплоізоляційних сумішей Тепловер перевищує за цим показником усі аналоги.

Останнім часом чітко прослідковується тенденція до збільшення використання енергоефективних матеріалів при зведенні будинків. Такі матеріали самі по собі вже є теплоізоляційними, але ця їхня функція буде забезпечуватися тільки в тому випадку, якщо стінова конструкція під час експлуатації залишатиметься в сухому стані. Тут, у першу чергу, потрібно звернути увагу на паропроникність усіх шарів, включно з фінішними

Уся лінійка продукції Тепловер, яка використовується у фасадній та внутрішній системі утеплення, розроблена для того, щоб забезпечити дотримання вимог стандартів до оздоблювальних матеріалів у розрізі їхньої паропроникності.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Ми обираємо професійних партнерів та надійних в сфері реалізації будівельних матеріалів
Нова лінія — партнер компанії Тепловер
АРС — партнер компанії Тепловер
Будмаркет — партнер компанії Тепловер
Консультація технічного спеціаліста + 38 (067) 824 63 60
НВП "Укрвермікуліт" Copyright © 2017. Всі права захищені